Гості на порозі – радість у господі!

13 лист. 2017
Гості на порозі – радість у господі!

Святкова атмосфера заполонила Берестівський НВК 10 листопада 2017 року. Ще б пак, адже до школи завітала делегація керівників освітніх закладів Рівненського району!  Гостинно зустріли гостей юні школярі, вихованці гуртка національно-патріотичного спрямування «Школа Джур». Програма діалогу-зустрічі  була насиченою та різноманітною: презентував навчальний заклад директор Сергій Тимофійович Климчук, який, зокрема, наголосив на співпраці управління освіти Дубровицької районної державної адміністрації, Берестівського НВК з окремим батальйоном охорони та обслуговування ОК «Захід»; пізнавальною була екскурсія навчально-виховним комплексом,  захоплюючою – розповідь у музейній кімнаті старожитностей «Світлиця». Проте чи не найбільше вражень учасники отримали від занять у стрілецькому тиру, де гості мали змогу побачити фрагмент уроку Захисту Вітчизни та повправлятися у стільбі із пневматичної зброї.

Зустріч пройшла творчо, результативно і підтвердила, що сучасний педагог той, який перебуває у постійному професійному рості, пошуку, навчається сам і ділиться своїми досягненнями.