Тиждень української мови та літератури

9 лист. 2017
З 06.11. по 10.11.2017 року в Берестівському НВК проходить Тиждень української мови та літератури

Упродовж тижня було проведено заходи, присвячені українській мові та літературі. У понеділок відбулося відкриття тижня. Учні 9-б і 6 класу підготували лінійку "В молитві до мови". Було проведено перший спалах флешмобу "Говори українською" та конкурс на кращого знавця мови з учнями 6 класу ( Серко Г.В.).

Вівторок розпочався другим спалахом флешмобу "Творимо гуртом" (9-Б клас Серко Г.В.). 8 клас створював і розгадував ребуси "Мовне багатство" (Конончук Л.Ф.). Твердун В.О. з учнями 5-Б класу провела вікторину "Кращий знавець українознавства".

У середу учні 5-11 класів взяли активну участь у конкурсі плакатів, стінгазет та колажів "Мова моя барвінкова" (Серко Г.В.,         Конончук Л.Ф., Твердун В.О.). У 5-А класі було проведено літературну вікторину "Дивосвіт народної творчості" (Конончук Л.Ф.).

Мовний четвер розпочав третій спалах флешмобу "Мовний листопад" (Серко Г.В.). З учнями 10-11 класу було проведено мовний лекторій "Історія нашої мови" (Серко Г.В., Конончук Л.Ф.). Учні 6-11 класів взяли активну участь у XVII Всеукраїнському радіодиктанті, присвяченому Дню української писемності і мови.

Тиждень української мови та літератури завершився музично-літературним святом "Українська мова від А до Я", що було проведене в п'ятницю Конончук Л.Ф. Дякую всім за  активну участь в організації і проведенні Свята мови.