Зустріч з працівниками "Дубровицького бюро правової допомоги"

8 лист. 2017
У закладі відбулася зустріч з юристом "Дубровицького бюро правової допомоги" Швець Юлією Сергіївною

У рамках місячника правового виховання  у навчальному закладі 7 листопада 2017 року відбулася зустріч із заступником начальника відділу "Дубровицького бюро правової допомоги" Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Швець Юлією Сергіївною. Для учнів 9-х класів юрист провела відеолекторій "Твої права, твій захист. Орієнтири для кожної дитини". Школярі 10-11 класів були активними під час профорієнтаційної бесіди "Світ юридичних професій". Майбутні випускники цікавилися особливостями професій судді, адвоката, нотаріуса та інших, а також дізналися, у яких ВНЗ можна здобути юридичну освіту.