Ще не вмерла України ні слава, ні воля...

3 лист. 2017
У закладі пройшов конкурс-огляд на краще виконання Державного Гімну України

Державний Гімн України — один з головних державних символів України поряд з прапором і гербом. Державним Гі́мном є перший куплет та приспів пісні «Ще не вмерла України і Слава, і Воля», слова Павла Чубинського, музика Михайла Вербицького. Офіційно його «Музичну редакцію» ухвалила Верховна рада України 15 січня 1992 року; слова Гімну затверджено «Законом про Гімн України» 6 березня 2003 року.

У рамках місячника національно-патріотичного виховання пройшов конкурс-огляд між класними колективами на краще виконання Гімну України. Серед учнів початкових класів перемогу здобув 4-Б клас, кращими виконавцями серед учнів 5-11 класів був 6 клас. Гімн України - священа пісня кожного патріота держави.