Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

17 жовт. 2017
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

В Берестівському НВК з 09 жовтня по 13 жовтня 2017 року був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу.

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня;

- вікторина в малюнках "Обережно! Небезпека!" (5-7 класи);

- рольові ігри "Ми - пішоходи", "Небезпечні перехожі", "Вогонь друг - вогонь - ворог" (1-4 класи);

- тренінг "Твоє життя" (5-9 класи);

- єдиний день інформування "Убезпеч своє життя"(1-11 класи);

- екскурсія вихованців дитячого садка до школи;

- перегляд презентацій "Твоє здоров’я - у твоїх руках" та ін.