День знань!

1 вер. 2017
До школи як на свято!!!

На серці радісно і сумно трішки нині,

Скінчилась літа сонячна пора.

У всій великій, вільній Україні

До школи поспішає дітвора!

Сьогодні знову зібралася разом наша велика шкільна родина. Родина, яку об’єднує єдине - любов і повага до своєї Батьківщини - України. Сорок першокласників у Берестівському НВК сьогодні вперше переступили шкільний поріг.

Усіх присутніх привітав із Днем знань директор навчального закладу Климчук Сергій Тимофійович. Завітали на свято Першого дзвоника сільський голова Дашук Микола Павлович та голова батьківського комітету Пінчук Тетяна Григорівна, які побажали учням і вчителям нових звершень.

Для наших одинадцятикласників, як і для першокласників, сьогодні теж дуже хвилюючий день, адже вони виходять на фінішну пряму. Це для них останній шкільний рік  - рік надій, таємниць і клопіткої праці.

Пролунав перший дзвоник нового навчального року і покликав усіх на перший урок.