День Здоров"я!

1 лип. 2017
В дошкільному навчальному закладі відбувся "День здоровя!" під гаслом "Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається. Він долає всі вершини, це ж чудово для людини!".

У дошкільному начальному закаді "Берізка" було проведено свято День Здоров"я.Це дуже веселе свято, якого чекали всі дошкільнята.Мета заходу:охопити всіх дітей дитячого садка різними формами фізичного виховання;активізувати оздоровчу роботу  в усіх вікових групах ;створити атмосферу радості;формувати позитино емоційний стан;розвивати рухові,творчі,комунікативні здібності малечі.

Підготували та провели захід вихователі груп та фізінструктор з фізичного виховання Скибан Вікторія Володимирівна.

Щоб вихованцям було цікаво та весело, до них  завітали  Шарик  і Мітроскін.Вони гралися з дітьми в різні ігри,проводили змагання,спортивні естафети,співали  веселі пісні,танцювали.Ранкову гімнастику діти охоче виконували з фіксиком.А в другу половину дня гостем свята був лікар Айболить,який провів естафети між старшими групами.

Свята,які проходять в дитячому садку,дають малятам велику втіху та радість.