"Джура 2017"

13 черв. 2017
13 червня відбулася районна дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Не будем рабами до волі байдужими,

А будем опорою нашій країні.

Ми виростем чемними, добрими, дужими –

І станем на захист країни-краси.

Складаєм обітницю нені-Вкраїні

Що будемо щиро її ми любити,

Що силу всю, розум і вміння

Ми завжди готові для неї віддать.

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості на базі Берестівського НВК проведено районну дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Джура”.

На урочистому відкритті військово-спортивного свята були присутні начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації Стасюк Ніна Іванівна та головні спеціалісти  Рабешко Галина Захарівна та Котяш Олександр Анатолійович, військовий комісар Дубровицького військового комісаріату Бєлаш Анатолій Онуфрійович, представники ОК «Захід», Дубровицької автомобільної школи. Почесні гості привітали учасників гри та побажали успіхів у нелегкій боротьбі. Із порядком та етапами проведення гри «Джура» («Сокіл»)  ознайомив головний суддя змагань Малафей Валерій Васильович.

Проявляли свою спритність, витривалість, стрілецьку влучність та майстерність, вокально-мистецькі здібності вісім роїв із різних навчальних закладів району: Дубровицького НВК, Берестівського НВК, Орв'яницького НВК, Колківського НВК, Залузького НВК, Дубровицької ЗОШ №1, Кривицької ЗОШ, Мочулищенської ЗОШ. Джури району демонстрували знання, уміння і навички, які необхідні захисникам Вітчизни і справжнім патріотам України.

За результатами етапів гри перемогу отримав рій "Клич лелеки" Берестівського НВК, ІІ почесне місце виборола команда Орв'яницького НВК, ІІІ - Дубровицької ЗОШ №1.