1 черв. 2017
День захисту дітей – яке чудове свято!

Усіх дітей Землі ми хочемо привітати.

Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче,

Від болю і образ нехай ніхто не плаче.

І наша пісенька нехай летить над краєм

Про те, що ми зі святом всіх вітаємо.

Сьогодні шкільне подвір'я наповнилося дзвінкою музикою та веселим сміхом дітвори.

До Дня захисту дітей у навчальному закладі пройшли акції «Долоньки єднання», «Зроби подарунок своїм одноліткам – підтримай дітей з інвалідністю». З  особливим задоволенням діти проявили свою творчість у тематичному конкурсі малюнків на асфальті «Козаки народ веселий». Спритність та влучність демонстрували у змаганнях з боулінгу. Із захопленням не тільки наймолодші, а й старші, розфарбовували гіпсові фігурки.

Під час роботи табору кожна чота теж презентувала свій «козацький» малюнок.

Сьогодні, як і завжди,  діти отримали подарунки завдяки підтримці мецената Лясковця Олексія Володимировича, який ніколи не стоїть осторонь нашого шкільного життя. Всі діти щиро вдячні Олексію Володимировичу, що в такий день вони не залишилися без уваги.