Шкільний зорепад

25 трав. 2017
Свято Інтелекту, Гордості й Таланту

24 травня зібралася велика шкільна родина на свято «Шкільний зорепад», щоб вшанувати кращих учнів закладу за підсумками 2016-2017 навчального року. Було відзначено школярів, які стали переможцями й призерами учнівських  олімпіад, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, різноманітних інтелектуальних, творчих та спортивних заходів і змагань; лунали подяки вчителям та батькам за самовіддану працю, розуміння і підтримку. А переможці районного туру учнівських олімпіад, конкурсу-захисту Малої Академії наук та їх наставники були нагороджені спеціальною грошовою премією від Олексія Володимировича Лясковця, колишнього випускника школи, мецената, підтримка якого свідчить про небайдуже ставлення до проблем освіти в Україні та Берестівського закладу зокрема. Гордість за молоду творчу еліту прийшли розділити поважні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління: Микола Адамович Голяка, директор заводу будівельних матеріалів; Віталій Анатолійович Петренко, директор державного підприємства «Дубровицьке лісове господарство»; Микола Павлович Дашук, сільський голова села Берестя; Тетяна Григорівна Пінчук, голова батьківського комітету Берестівського НВК. Церемонії нагородження лауреатів супроводжувалися захоплюючими виступами школярів закладу, вихованців дитячого садочку «Берізка», учнів та викладачів Дубровицької музичної школи, юних танцюристів Школи бально-спортивного танцю. Особливі слова подяки линули на адресу меценатів закладу, які своїми вчинками допомагають здійснювати мрії наших вихованців.

Надіємося, що шкільний фестиваль надихне учнів, учителів та батьків на нові звершення, адже, як співалося у фінальній пісні, на Україні всі діти – зірки!