Свято прощання з Буквариком

15 трав. 2017
В першім класі – урочистий день прощання з Букварем, пригадай-но, як колись ти був маленьким школярем…

Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1-А класі Берестівського НВК 14 травня 2017 року. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком.

До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був із ними протягом всього навчального року.

Всі учні успішно оволоділи навичками читання та письма, про що і звітували на святі. Першокласники жваво розігрували сценки, виконували пісні, декламували вірші та танцювали веселі таночки. Малята були сповнені позитивних вражень від свята.

Так сталося, що свято прощання з Букварем співпало ще з одним прекрасним святом – Днем матері. В Україні   офіційно це свято відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Тому подякували першокласники не лише Букварикові, а й своїм мамам, бабусям. Це вони ділили їх перші невдачі і успіхи, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Діти заспівали для своїх найрідніших пісеньки і привітали їх листівками та квітами.

Уже майже промайнув навчальний рік у школі – а це 8 місяців перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз, перших перемог. Всі дітки підросли не лише духовно, але і фізично, багато чого навчилися.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним!

Добрий, Букварику, перша книжко!

Хочеться навіть плакати трішки.

Жаль розлучатися, хоч і треба.

Ми не забудем ніколи про тебе.

Спасибі тобі за добру науку.

За паличку першу і першу букву.

Ми пам’ятатимем довгі роки

Добрі і мудрі твої уроки.

Прощавай, Букварику,

Наш найперший друже!

Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!