Конкурс строю та патріотичної пісні

13 трав. 2017
12 травня 2017 року у навчальному закладі пройшов конкурс строю та патріотичної пісні

Обов'язок кожного українця - оберігати свою землю, захищати державу, плекати рідну мову, шанувати звичаї та традиції свого народу. Ми повинні пам'ятати, що українці - народ незламний, свою волю і незалежність здобував дорогою ціною. Українці - народ співучий, а пісня - то душа українського народу.

З метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, гордості за свою державу  у навчальному закладі проведено огляд-конкурс строю та патріотичної пісні серед учнів 5-10 класів. Жюрі оцінювали виступи команд за окремими критеріями: злагодженість дій, зовнішній вигляд, чіткість виконання стройових вправ та патріотичної пісні. За результатами оцінювання І місце розділили учні 8-А та 8-Б класів, ІІ місце зайняв загін 7 класу, ІІІ - 6-А, 6-Б та 5 класів.

Ми свято віримо, що наші учні виростуть і стануть патріотами своєї держави, справжніми захисниками неньки України. Ми - одна сім'я, єдина ми родина, разом усі ми - велика Україна!