Крокуємо здоровими в майбутнє!

6 квіт. 2017
7 квітня - Всесвітній день здоров"я

Здоров'я людини – найбільше багатство.

Його неможливо ніколи купити.

Його не буває в житті забагато.

Без нього не можна у щасті прожити.

7 квітня – Всесвітній день здоров'я. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Здоров'я – безцінний дар природи, його треба берегти. Але здоров'я людини залежить багато в чому від неї самої, від способу її життя, харчування, звичок, духовності.

Напередодні Всесвітнього дня здоров'я учні та працівники навчального закладу вийшли на загальношкільну зарядку. Всі з бадьорістю виконували фізичні вправи, бо прагнуть бути витривалими, сильними, долати будь-які перешкоди, а значить, бути здоровими. Здорові діти здатні добре вчитися і працювати, мають гарний апетит і хороший настрій.

Свою спритність вихованці ГПД показали на спортивному святі «Калейдоскоп рухливих ігор». Для першокласників  пройшов  турнір з шашок. Здорові діти – здорова нація. Будьте всі веселі і  здорові !