Шевченко - національний символ України

10 бер. 2017
Шевченко - національний символ України

Садок вишневий коло хати,
Хрущі над вишнями гудуть.
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають, ідучи, дівчата,
А матері вечерять ждуть.

До 203 річниці від Дня народження українського поета, письменника (драматурга, прозаїка), художника (живописця, гравера), громадського та політичного діяча, людини, яка стала національним героєм  і символом України, у бібліотеці Берестівського НВК пройшов ряд заходів.

До уваги всіх користувачів представлено книжково-ілюстративну виставку «Пророк українського народу», для учнів 3-4 класів, які саме зараз розпочали знайомство із творчістю митця було показано мультимедійну слайд-презентацію з життя та творчості  Кобзаря, а також цікаву добірку з дитинства Тараса https://www.youtube.com/watch?v=PAsoWxEkR0M.  Після перегляду книжкової виставки діти з великою цікавістю відкрили для себе Шевченка-художника. Як підсумок, учні із задоволенням відповіли на запитання вікторини, та пообіцяли вивчити улюблений вірш Шевченка напам’ять.