Ми проти куріння. Ми – здорове покоління!

23 лют. 2017
Учні середніх класів переглянули профілактичний фільм «Таємниця рідкого диму!».

У житті сучасного суспільства особливо гостро постали проблеми пов’язані з тютюнопалінням. Особливо велике поширення воно одержав серед молоді. Шкідливі звички негативно впливають на життя суспільства в цілому, а також на життя та діяльність особи зокрема. У даний момент ця проблема стала справді глобальною. За статистичними даними поширення шкідливих звичок у великому масштабі, в окремих країнах, пов’язане з нестабільністю політичної та економічної ситуації, з наявністю великої кількості криз та недосконалістю політичного та економічного механізму. По відношенню до нашої країни ця проблема особливо актуальна і коріння її йде глибоко в історію нашого народу, і поширення її пов’язане з низькою культурою суспільства. З даною проблемою повинно боротися не тільки суспільство, а також кожна людина повинна усвідомлювати для себе велику шкоду куріння і намагатися боротися з ним.

Психологічною службою закладу для учнів середніх класів було показано профілактичний фільм «Таємниця рідкого диму!». Мета, якого поповнити знання учнів про шкідливий вплив тютюну на організм людини та сприяти формуванню в учнів навичок говорити «НІ!» конкретно та результативно.

Здоровим –  бути здорово! Дбай про своє здоров’я!