День валентинок

14 лют. 2017
Щоб завжди у вашому крузі, Була любов і вірні друзі!!!

Хай з подихом холодної зими,
Приходить щастя, стукає в віконце,
І ти його у душу пропусти
Щоб зігрівало наче сонце,
Хай день дарує усмішку тобі,
А вечір затишок й палке кохання,
І щоб завжди в твоєму крузі,
Була любов і вірні друзі!!!

Існує безліч свят, котрі змушують нас посміхатись, радіти та веселитись. Ми любимо святкувати, а ще й коли це свято приносить нам стільки задоволення - неможливо його оминути. Зараз ми говоримо про свято, котре лише нещодавно набуло популярності в нашій країні — День святого Валентина. Не всі свята, які прийшли до нас із Європи,  нам близькі, але це свято не має кордонів. Тому учні нашого закладу підтримали його і долучилися до конкурсу «Валентинок». Любов не має віку  і вона приносить радість як дорослим так і маленьким школярам. А перемогли у конкурсі: Покидько Павло учень 1-А класу І місце, Красько Аліна 3 клас І місце, учні 8-Б класу ІІ місце, Лавор Дмитро учень 4-Б класу ІІ місце, Боковець Катерина учениця 8-Б класу ІІІ місце, Оніщук Богдана учениця 3 класу ІІІ місце. Велика вдячність учням 1-А класу за активну участь у конкурсі.